Pramogos

Draugai

Garantija

2013-05-23

Eksploatavimo sąlygos. Laikrodžio pirkimo - pardavimo sutartis

Pirkėjas, susipažinęs su laikrodžio eksploatavimo sąlygomis ir įsigydamas prekę, sutinka su prekei keliamais  eksploatacijos reikalavimais garantiniam laikotarpiui.Nesilaikant keliamų reikalavimų - garantija laikrodžiui netaikoma.

Remiantis daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, laikrodžiai atgal nepriimami ir nekeičiami.

Garantinis talonas

Ši garantija galioja tik Lietuvos Respublikoje .

Šis garantinis talonas suteikia teisę jo turėtojui .... 24..mėn. laikotarpyje nuo prekės pirkimo dienos nemokamai ją sutaisyti, o jeigu to padaryti neįmanoma, pakeisti prekę į gerą, jeigu gedimas atsdirado ne dėl pirkėjo kaltės ir esant garantiniame talone pardavėjo atžymai.

Garantija neteikiama: *jei laikrodis sugadintas netinkamai eksploatuojant *atskiroms dalims, kurios natūraliai susidėvi eksploatacijos metu *laikrodžio elementui *korpusui  *stiklui  *apyrankei.

 


Pirkimo data:      ..........................................                                      Pirkimo kaina:   .................................................

Modelis:                ..........................................

Papildoma informacija:  ........................................................................................................................................

Šis laikrodis atitinka ISO2281(Tarptautinės Standartų Organizacijos) standarto reikalavimus.

Laikrodžių salonas „Klasika“

UAB ‚ Baltic United Group ‘ Tel./fax. (8-41) 523663 Vilniaus g. 170,Šiauliai

 


Dėmesio!

Atsiradus prekės gedimui visi klausimai sprendžiami su įmonės administracija. Pardavėjas-konsultantas

darbo vietoje negali pateikti prekės techninio įvertinimo.

Būtinai perskaitykite šią svarbią informaciją

Baterija: esant pirmiems požymiams, kai baterija išsieikvojusi (laikrodis vėluoja, sekundės peršoka kelias padalas ar laikrodis sustoja) nedelsiant pakeiskite  nauja.

Atsparumas vandeniui: (kas galima –“Taip” ir negalima –“Ne”)

Nuoroda ant laikrodžio dangtelio arba ciferblato.

Vandens slėgis metrais***

 

Atsitiktinis kontaktas su vandeniu-lietaus lašais,vandens purslais.

Buriavimas, maudymasis duše,automobilio plovimas.

Maudymasis ir negilus nardymas.

Gilus nardymas su akvalangu.

Nėra nuorodos

----m.

ne

ne

ne

ne

Water resist30m. arba 3bar.

30m.

taip

 

ne

ne

ne

Water resist 50m. Arba 5bar.

50m.

taip

taip

ne

ne

Water resist 100m. arba 10bar.

100m.

taip

taip

taip

ne

Water resist 200m.

200m.

taip

taip

taip

taip

 

 

***Slėgis metrais yra bandomasis slėgis, jis skiriasi nuo faktiško slėgio, susidarant maudantis ar nardant.

* DĖMESIO: draudžiama perstatinėti kalendorių, kai laikrodžio valandinė rodyklė būna tarp 9val.vakaro ir 4val.ryto.

* DĖMESIO: pasirinkite žinomą meistrą ar paprašykite, kad pardavėjas Jums  parekomenduotų.

Laikrodžio priežiūra:

 • Neatitraukite laikrodžio nustatymo galvutės vandenyje.Užsukamos galvutės turi būti pilnai užsuktos.
 • Kai kurie atsparūs vandeniui modeliai yra  odinėmis apyrankėmis. Tokiu atveju nesimaudykite su laikrodžiu arba kokiu nors būdu neįmerkite į vandenį, kad nesušlaptų apyrankė.Gumines apyrankes sušlapinus būtina sausai nuvalyti .
 • Sudrėkus laikrodžiui, aprasojus stikleliui iš vidaus, išsimaudžius su laikrodžiu kuris neturi  atitinkamo atsparumo drėgmei, kreipkitės kuo greičiau pas meistrą, nes laikrodis gali sugesti nepataisomai.(Nedžiovinkite laikrodžio ant radiatoriaus, padėję ant saulės ar dar kitaip... )
 • Niekada savarankiškai neatidarinėkite laikrodžio korpuso arba jo dangtelio. Atsisukus dangtelio varžteliams kreipkitės į  meistrą.
 • Kas 2-3 metai rekomenduojame pakeisti po dangteliu standartines tarpines.
 • Saugokite laikrodį nuo ekstremalių sąlygų (aukštų ir žemų temperatūrų, smūgių, agresyvių cheminių medžiagų ir t.t.).
 • Laikrodį valykite  sausu arba suvilgytu muilo putose,  švelniu skudurėliu.
 • Temperatūrų diapazonas +8C +38C.
 • Draudžiama eiti su laikrodžiu į pirtis.
 • Draudžiama degintis su laikrodžiu soliariumuose.
 • Laikrodžiui neigiamą poveikį gali daryti stiprūs elektromagnetiniai – magnetiniai laukai.
 • Draudžiama nenusiėmus laikrodžio dirbti darbus  įrankiais, kurie skleidžia vibraciją.
 • Draudžiama graviruoti  laikrodžio korpusą , galinį dangtelį , stiklą.
 • Įsigytas laikrodis yra jūsų turtas, todėl saugokite ir kitaip negadinkite gaminio. Laikantis šių rekomendacijų laikrodis tarnaus jums ilgai, išlikdamas patrauklus akims ir širdžiai.

Laikrodžio paskirtis rodyti laiką, papuošti Jus , priminti , kad ši sekundė ar valanda yra Jūsų laimės matas.

Garantija laikrodžiams netaikoma:

 1. jei pirkėjas nepateikia  garantinio talono.
 2. jeigu yra pažeistos laikrodžio naudojimosi taisyklės.
 3. jeigu laikrodis buvo taisomas ne garantinio remonto dirbtuvėse.
 4. jei buvo atidarytas korpuso dangtelis.
 5. jei žymūs išorinių paviršių pažeidimai.
 6. garantiniai įsipareigojimai netaikomi apyrankei ir dirželiui.
 7. be meistro atžymos garantiniame talone laikrodis nekeičiamas.
 8. jei laikrodyje yra  defektas  ir jis nebepataisomas, keičiamas tik atidavus originalią parduotuvės pakuotę.

Rekomendacija apyrankei ar dirželiui:

Odinį dirželį rekomenduojame keisti kas 3-6mėn. Odinis dirželis ilgiau išliks gražus, jei saugosite nuo drėgmės. Neužsisekite dirželio  stipriai,  nes pertempta oda pradės skeldėti. Stenkites nekeisti odinio dirželio  užsegimo sagtelės padėties (kontaktuojant odai su metaline sagtele palieka įspaudimai ir pažeidžiama odos struktūra). Pastebėję, kad apyrankės užsegimas lengvai atsisega, kreipkites į artimiausią meistrą (laisvai atsiseganti apyrankė dažna laikrodžio pametimo priežastis).

Laikrodžio pardavimo metu apyrankės dažniausiai būna per didelės. Nerekomenduojama pirkėjui savo jėgomis mažinti apyrankės (ardyti jos jungiamąsias dalis). Paprašykite pardavėjo rekomenduoti meistrą, kuris gali sutrumpinti apyrankę.

Rekomendacijos korpuso,apyrankės dangoms:

Laikrodžio korpuso danga gali būti baltos, geltonos ar juodos spalvos. Brangesni laikrodžiai  gaminami is gryno plieno, aukso ar keramikos ir t.t.Laikrodžio dangos išliks ilgiau gražesnės, jei laikrodžio korpusą ir apyrankę saugosite nuo sąlyčio su grubiomis medžiagomis turinciomis sudėtyje vilnos. Saugokite nuo stiklo bei metalo dulkių, agresyvių cheminių medžiagų (pvz.vaistas „brilijantinė žaluma“ nujuodina laikrodžio paviršių, o plaukų lakas taip prilimpa prie paviršiaus, kad neįmanoma jo nuvalyti). Raudono aukso spalvos dangos eksplotacijos metu patamsėja įgaudamos sodraus vario atspalvį. Valant su skepetaite oksidavesis paviršius  pašviesės. Šioms dangoms laibai kenkia apsauginiai ir kiti kremai. Jie suaktyvina oksidaciją kurios metu pažeidžiami gilesni metalo sluoksniai, dėl ko patamsėjimai gali nebenusivalyti.

 

Rekomendacija stiklui:

Laikrodžio stiklas gali būti įvairaus kietumo, pradedant nuo mineralinio stiklo ar plastmasinio, baigiant safyriniais kristalais. Kiekvienas stiklas turi savo specifiką (pvz.kietos sudėties stiklas atsparus įbrėžimams, bet neatsparus stipriems smūgiams. Primename, kad smūgis po vandeniu 10 kartų didesnis nei ore). Renkantis sportinius laikrodžius rekomenduojame rinktis laikrodžius su vidutinio kietumo ar net mineraliniais stiklais. Mineralinis stiklas ganėtinai tamprus, todėl sugerdamas smūgio sukeltas vibracijas rečiau dūžta. Vaikams iki 10 metų rekomenduojame stiklus iš plastiko. Šie stiklai saugiausi ir atspariausi savo klasėje.

 

Laikrodžiams su papildomomis funkcijomis pridedamos gamintojo instrukcijos.

 

http://www.laikrodziai-klasika.lt/uploads/images/Gallery/garantinis/image004.jpghttp://www.laikrodziai-klasika.lt/uploads/images/Gallery/garantinis/image006.jpg

 

Laikrodžiuose su papildoma chronometro funkcija pagrindinė sekundinė rodyklė, neužveiksminus, visada turi stovėti. Sekundinės rodyklės padėtį galima pasirinkti pagal jūsų pageidavimą. Priimta standartinė sekundinės rodyklės padėtis 12h. Paleidžiant chronometrą paspauskite mygtuką A , prasidės laiko atskaita. Dar kartą paspaudus mygtuką A chronometras sustos parodydamas tikslų laiką. Paspaudus mygtuką B rezultatas nunulinamas ir rodyklė grįš į pradinę padėtį.

ĮSPĖJIMAS: 1. Chronometro negalima nunulinti nesustabdžius.; 2. Chronometras laikrodžiuose turi jam skirtą laiko intervalą. Jis negali pastoviai dirbti su laikrodžiu kartu. Tai gali būti mechanizmo gedimo priežastis.;3. Negalima spaudinėti chronometro mygtukų, atitraukus užvedimo galvutę.;4. Negalima spaudinėti chronometro kelių mygtukų vienu metu.

Japoniškos kilmės laikrodžiuose dažnai būna papildoma funkcija- žadintuvas. Siekiant tikslaus žadintuvo darbo, žadintuvo rodyklės turi būti nustatomos pagal laikrodžio rodomą laiką. Žadintuvas nustatomas atitraukus užvedimo galvutę ir spaudinėjant chronometro funkcinius mygtukus.

 

 

 

Garantinio remonto taisyklės

 • Garantinis remontas atliekamas 15 dienų laikotarpyje. Atiduodant laikrodį  garantiniam remontui,  garantiniame talone nurodoma  data, priėmusio pardavėjo – konsultanto parašas.
 • Jeigu laikrodžio gedimui nustatyti reikia daugiau laiko, garantinis laikotarpis gali būti pratęsiamas bendru šalių susitarimu.
 • Atsiimant laikrodį po garantinio remonto, garantiniame talone turi būti nurodoma data, atliktų darbų trumpas aprašymas, pardavėjo-konsultanto parašas.
 • Prašome neklaidinti pardavėjų –konsultantų dėl atsiradusių techninių problemų ir su tuo susijusių aplinkybių. Netikslios nuorodos papildomai apkrauna meistrus, atliekančius remontą, prailgina remonto trukmę.
 • Pridrėkusius laikrodžius kiek įmanoma greičiau pristatykite meistrams. Nedžiovinkite ant saulės ar kitų šildymo prietaisų. Šiluma paskatina metalų koroziją.

Tai gali nepataisomai sugadinti laikrodžio mechanizmą. Pridrėkusiems laikrodžiams, kurie neturi atitinkamo atsparumo drėgmei, garantija netaikoma.

Patikrų atžymos: